Retargeting®
Ląstelių ilgaamžiškumas yra Jūsų odos jaunystės raktas.

KLOTO, garsusis „jaunystės baltymas“, apie kurį šiandien garsiai kalbama, yra pagrindinis ląstelės ilgaamžiškumo faktorius. Dr. Michèle Eymard ir "Renophase Laboratoires" atskleidė jo kodo paslaptį Retargeting® procedūrose.

Kloto yra hormonas, turintis daugialypį poveikį, - tai galingas antioksidantas, kontroliuojantis tarpląstelinius natūralius gynybos mechanizmus, taip apsaugodamas ląsteles; reguliuoja senėjimo procesą ir palaiko geresnę viso kūno sveikatą.

Tačiau daugybė mokslinių tyrimų parodė, kad kloto baltymo lygis kinta ir priklauso nuo patiriamo streso. Laikui bėgant, kloto baltymo mažėja.

Estetinės medicinos gydymo pradininkai ir fotoatjauninimo protokolų išradėjai, estetinės medicinos pasaulyje pripažinti "Renophase Laboratoires". Paskutinius 4 metus laboratorija paskyrė visapusiams Kloto baltymo tyrimams. "Retargeting" technologija yra šių tyrimų kulminacija.

Naudojama odos atjauninimui, "Retargeting Advanced" technologija programuoja ląstelių persitvarkymą. Ląstelių veikla sureguliuojama, jos maitinamos, detoksikuojamos ir tampa atsparesnės. Tai tikroji ląstelių ilgaamžiškumo genezė.

Gydytoja Michèle Eymard sukūrė naują ląstelių regeneracijos kodą - Kloto baltymo, pagrindinio „jaunystės hormono“, prailginančio ląstelių gyvenimą -suaktyvinimui.

Tai naujas požiūris, kai pirmiausia dėmesys sutelkiamas į šią subtiliau gydomą, ir dar tokią jautrią sritį: mūsų kaklą.

Mes savo veidą esame linkę prižiūrėti kur kas labiau nei kaklą. Tačiau ši jautri ir trapi sritis laikui bėgant žymiai greičiau glemba, raukšlėjasi, praranda stangrumą ir švytėjimą. Saulės poveikis ir biologiniai pokyčiai sukelia kolageno, elastino ir atraminio audinio nykimą. Atsiranda raukšlių, oda glemba.

"Retargeting Advanced Skin Recovery" yra programa, sukurta pagal estetinės medicinos protokolus. Tai du tarpusavyje susiję sinergetiniai veiksmai. Lyginamasis kaklo odos šveitimo kremas, palaipsniui keičiantis odos struktūrą, papildo kaklo odos atkuriamojo jauninamojo kremo poveikį, restruktūrizuojantį kaklo sritį ir perprogramuojantį ląstelių ilgaamžiškumą.

Transformuota, atjauninta, stangri, tanki, lygesnė ir skaistesnė oda yra mūsų rezultatas naudojant „Retargeting Advanced Skin Recovery“ technologiją, aktyvinančią jaunystės baltymą odoje.

Tai Renophase įsipareigojimas.