Regeneracija - Jūsų odos gyvavimo ciklas. Jis turi istoriją - Jūsų istoriją, - ir man ji įdomi.

Dr. Michèle Eymard

Pirmoji laboratorija, 100% savo darbo skirianti odos ląstelių regeneracijos procesams

ĮKURTOS 1984, "LES LABORATOIRES RENOPHASE" SPECIALIZUOJASI LĄSTELIŲ REGENERACIJOS SRITYJE IR REZULTATUS PRITAIKO ESTETINĖJE DERMATOLOGIJOJE.

Mūsų tikslas : atkurti odos audinių pusiausvyrą odai idealiai toleruojant taikomas priemones. Unikalios, dėl savo efektyvumo pripažintos formulės, atsiranda taikant išskirtinę paskleidimo technologiją - difuziją, kuri veikia odą pagal nuoseklią atkūrimo programą ir suteikia matomus rezultatus.

GILUMINIAME LYGMENYJE ATKURIAMA ODOS STRUKTŪRA, TANKIS IR ŠVYTĖJIMAS.

Įsitikinę, kad neinvazinis regeneravimo metodas yra naudingiausias norint atkurti odos audinių pusiausvyrą, savo tyrimų pastangas sujungėme su LED fototerapija. Tapome fotobiostimuliacijos pionieriais.

Dr. Michèle Eymard, "Renophase" įkūrėja

GYVENAU JAUNOS ŽVAIGŽDUTĖS GYVENIMĄ: 24-ERIŲ BUVAU AISTRINGA MUZIKOS MYLĖTOJA, MODELIS LAISVALAIKIU IR FARMACIJOS STUDENTĖ, BESIDOMINTI CHEMINIAIS MIŠINIAIS.

Būdama šio amžiaus, tapau rimtos autoavarijos auka. likau gyva, tačiau mano veidas buvo subjaurotas: nuo žandikaulio iki pat akiduobės pažeista kairė veido pusė.

Rekonstruoti mano veidą buvo galima atliekant daugybę operacijų, tačiau bet kokiu atveju jos būtų palikusios daugybę randų. Pasak medicinos srities specialistų, joks mokslas ir joks metodas negalėjo padėti jų išvengti.

NUO TOS AKIMIRKOS AŠ SUTELKIAU DĖMESĮ Į SAVO IŠŠŪKĮ: „ATKURK VEIDĄ! SPRENDIMAS TURI BŪTI!“

Būdama absolvente ir vėliau, atsidavusi mokslinei veiklai, aš suvokiau savo mokslinės aistros objektą – ląstelių gyvenimą: jų funkcionavimą ir ryšį. Siekiau sužinoti, kaip maitinti ir detoksikuoti ląsteles, atkurti jų energiją.

Žinojau, kad sutelkusi dėmesį į ląstelių disfunkcijos priežastis, rasiu būdą atkurti sveiką odos pusiausvyrą.

Svarbiausios Laboratoires Renophase datos

Daugiau nei 30 metų ląstelių regeneracijos procesų tyrimų ir inovacijų