Tikras Jūsų odos jaunystės lygties sprendimas.

Renophase 4R protokolas

Turėdama makroskopinę ir mikroskopinę viziją, per 4 etapų kosmeceutinę kosmetinės dermatologijos programą aš įgyvendinu daugelį metų vykusius natūralaus ląstelių regeneravimo tyrimų rezultatus.

4 etapų odos regeneravimo protokolas

Oda yra apsauginis mūsų organas. Jos daugialypės galimybės apima
subtilios organizacinės struktūros darbą, tiesiogiai priklausantį nuo odos audinių normalaus veikimo ir gyvybingumo. Patekę į audinį, matome, kad ląstelių struktūros tarpusavio priklausomybė teigiamai ar neigiamai keičia visos audinio grandinės struktūrą. Tad jei pažeidimas pasieks subvienetą, bus paveiktos ir kitos šalia esančios sistemos.

Sekite laisvųjų radikalų poveikį. Jie sukelia daugiau nei 80 % matomų
odos senėjimo požymių! Kai odos gynybinė sistema neveiksmingai apsaugo nuo streso, įsivyrauja oksidaciniai visos grandinės sutrikimai. Pirmiausia, fibroblastų ląstelių vienetų (kolageno, hialurono rūgšties), melanino ir imuniteto lygiu. Matomos pasekmės yra priešlaikinės raukšlės, stangrumo praradimas, rudos dėmės, dehidratacija, padidėjęs jautrumas…

Share this...

Regeneracija - Jūsų odos gyvavimo ciklas. Jis turi istoriją. Jūsų istoriją, - ir man ji įdomi.

Dr Michèle Eymard

Turėdama makroskopinę ir mikroskopinę viziją, per 4 etapų kosmeceutinę kosmetinės dermatologijos programą aš įgyvendinu daugelį metų vykusius natūralaus ląstelių regeneravimo tyrimų rezultatus.
 • 01.
  Būtinybė
  Inicijuokite ląstelių regeneracijos ciklą.
  ATRASTI PRODUKTUS

  Odos imlumas priežiūros priemonėms tampa įmanomas kasdien ir kruopščiai valant, bei valymo būdą pritaikant odos tipui. Oda, kurios drėgmės lygis subalansuotas, yra švytinti. Štai kodėl drėkinimas yra pirmasis dalykas, nuo pat paauglystės būtinas kaip prevencinė rutina išlaikant odos jaunystę. Švari ir sudrėkinta oda yra pasirengusi antram ląstelių regeneracijos protokolo etapui: atsinaujinimo optimizavimui ir apsaugos didinimui.

  Share this...
 • 02.
  Sužadinimas
  Pažadinkite natūralų ląstelių atsinaujinimą.
  ATRASTI PRODUKTUS

  Oda yra linkusi į savo paviršinių medžiagų kaupimą. Išvalykite odą, pradėdami nuo pat jos raginio sluoksnio, ir natūralus ląstelių atsinaujinimas vėl suaktyvės, oda persitvarkys, viršutiniai sluoksniai taps labiau struktūriški. Užtikrinant antioksidacinį poveikį, sustiprės apsauga. Oda spindės nauja šviesa, atsiskleis sveika odos tekstūra.

  Švari ir sudrėkinta, natūraliai pertvarkyta oda yra pasirengusi trečiam ląstelių regeneracijos protokolo žingsniui, toksinų pašalinimui.

  Share this...
 • 03.
  Atgimimas
  Aktyvuokite pažeistų baltymų biologinį perdirbimą ir ląstelių energiją.
  ATRASTI PRODUKTUS

  Ląstelių gyvenime kasdien gaminama daugybė toksinų. Oda kartu su transformacijos sistema perdirba šiuos baltymus. Tačiau laikui bėgant ši funkcija tampa ne tokia efektyvi ir ląstelės nebeturi tokios pačios galimybės atsinaujinti. Pateikus biologinį raktą, kuris suaktyvina odos toksinų šalinimo funkciją, ląstelė yra išlaisvinama ir jos natūralus savaiminis atsinaujinimas padidinamas išskirtiniu būdu. Visų tipų oda yra pagražinama.

  Švari ir sudrėkinta, natūraliai pertvarkyta ir nebeturinti toksinų, oda yra pasirengusi žengti į ketvirtą ir paskutinį ląstelių regeneracijos programos etapą: išspręsti specifinį sutrikimą.

  Share this...
 • 04.
  Atskleidimas
  Nukreipkite poveikį tiksliai į nepakankamą ląstelių funkciją.
  ATRASTI PRODUKTUS

  Raukšlės, nelygumai, stangrumo ir apimties praradimas, senatvinės dėmės, spuogai, alergiška oda — tai visi matomi požymiai, susiję su giliu ląstelės funkcionavimo sutrikimu. Ląstelė praranda gebėjimą atsinaujinti ir apsiginti. Kaip tai ištaisyti? Tiksliai nukreipdami dėmesį į nepakankamą ląstelių funkciją, mes padedame odai rasti tinkamą būseną ir atskleisti visą jos natūralų spindesį.

  Share this...